Отзывы о компании ЭкоПряник
- Марія Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Свіженькі, смачненькі))) Дякую!
- Комментарий продавца
Доброго дня. Дуже раді, що Вам сподобались. Будемо чекати Вас ще
- Комментарий продавца
- Вікторія С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже вдячна за яскраві, головне смачні прянички. Добре упакування, все доїхало ціленьке. Спасибі за додатковий пряник у подарунок, приємно. Обов'язково буду замовляти ще
- Комментарий продавца
Доброго дня. Дуже раді, що Вам сподобались. Будемо чекати Вас ще
- Комментарий продавца
- Куницька О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго дня. Дуже раді, що Вам сподобались. Будемо чекати Вас ще
- Комментарий продавца
- Анна З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все дуже сподобалось! Професійно,гарно і дуже смачно! Однозначно рекомендую!♥️🤗
- Комментарий продавца
Доброго дня. Дуже раді, що Вам сподобались. Будемо чекати Вас ще
- Комментарий продавца
- ИринаСделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже вдячна!
Замовляю не перший раз!
Якісь супер💜- Комментарий продавца
Доброго дня. Дуже раді, що Вам сподобались. Будемо чекати Вас ще
- Комментарий продавца
- Наталія А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго дня. Дуже раді, що Вам сподобались. Будемо чекати Вас ще.
- Комментарий продавца
- Анастасія П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляємо вже вдруге. Обслуговування швидке та якісне, прянички смачні. Однозначно будемо замовляти ще))
- Комментарий продавца
Доброго дня. Дуже раді, що Вам сподобались. Будемо чекати Вас ще.
- Комментарий продавца
- Надія К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Другий раз замовляємо 🥰 прянички смачнезні і красивезні😋🥰велике дякуємо 😉 і за подаруночки...ням-ням.
- Комментарий продавца
Доброго дня. Дуже раді, що Вам сподобались. Будемо чекати Вас ще.
- Комментарий продавца
- Виктория К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго дня. Дуже раді, що Вам сподобались. Будемо чекати Вас ще.
- Комментарий продавца
- Оксана С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго дня. Дуже раді, що Вам сподобались. Будемо чекати Вас ще.
- Комментарий продавца

