Отзывы о компании ЭкоПряник
- Світлана І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца
- Маргарита М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вже не перший раз замовляю і кожного разу то шедевр. Гарні, смачні, свіженькі. Впевнена що буду замовляти ще! Раджу кожному! І дуже дякую дівчатам-кондитерам, за те що кожного разу виконують мої забаганки. Ви найкращі 😘👍🏻
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца
- Анна Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Смачні пряники ,діти задоволені ,дякую !)
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца
- Альона К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца
- Марія К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Пряники виявилися кращими за мої очікування ❤
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца
- Маряна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца
- Ірина М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца
- Юлия М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за пряники, дуже гарні, яскраві і смачні. Дитина була в захваті побачитип улюблених героїв.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца
- Рита С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Пряники были очень вкусные и красивые! спасибо!
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца
- Дарія Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца

