Отзывы о компании ЭкоПряник
- Ольга Б.
- Комментарий продавца
дякуємо вам за відгук, звертайтесь обов'язково ще..
- Комментарий продавца
- Катерина Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца
- ЄВГЕН Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца
- Анна С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Супер! Дякую за таку красу!
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца
- Анна С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Якісний малюнок та смачні пряники.
Дякую!- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца
- Інна Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не встигне прийти
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца
- Юлія Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца
- Віра М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вже другий рік поспіль замовляю смаколики на торт. Дитина в захваті. Вчора отримала посилку, дала дитині з'їсти пряник компот із майнкрафта - дитина була в захваті і дуже раділа. Дитині дуже сподобався пряник за смаком і за виробом. Сказав - мама замовляй ще)))).
Дякую Вам велике за Ваш труд і за емоції, які ви даруєте- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца
- Анна П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовила пряники на день народження сину( пряники з персонажем,,Буба"),робили також дозамовлення ще пряників в формі зірочки та пряник з ім'ям сина)!Замовляли новою поштою на поштомат,все прийшло швидко та ціле,добре упаковане, в таку спеку нічого не зіпсувалося!Велике дякую продавцю😊😊😊
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца
- Юлія С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтесь будемо вам раді
- Комментарий продавца

